LEUVEN – België – 22 Mei 2018 – 18u00 CET
De Vennootschap meldt dat de Buitengewone Algemene Vergadering vandaag heeft besloten en ingestemd met de inbreng van financiële schulden (€ 11.300.116,81) in het kapitaal van de Vennootschap enerzijds en de inbreng van 100% van de aandelen van Crescent NV (€ 10.125.000) in het kapitaal, elke keer aan 2 cent per aandeel. De totale inbreng is gebeurd tegen uitgifte van 1.071.255.834 nieuwe aandelen in de Vennootschap. Het kapitaal van de Vennootschap steeg van € 14.879.204.55 voor de transactie naar € 36.304.321,36 achteraf.
De naamswijziging naar “Crescent” is eveneens goedgekeurd.
Hiermee werden quasi alle financiële schulden omgezet in kapitaal en de fusie van beide bedrijven zal leiden tot de ontwikkeling van een bredere industriële basis met focus op IoT toepassingen via het aanbieden van end-end systems en service enabled solutions veel meer dan enkel gateway producten.
Meer details over de transactie worden gepubliceerd in een prospectus van notering overeenkomstig artikel 18, § 2, d Belgische Wet op de openbare aanbieding van beleggingsinstrumenten en de toelating van beleggingsinstrumenten tot de verhandeling op een gereglementeerde markt zoals gewijzigd (de ” Prospectuswet “).
Voor meer informatie bij de transactie, contacteer:
Steve Theunissen[1], General Counsel
Investor Relations
Gaston Geenslaan 14
B-3001 Leuven, Belgium
TEL: +32 (0) 16 31 74 11
FAX: +32 (0) 16 31 74 90
E-mail: investor@option.com
OVER OPTION
Option staat voor ‘Connecting Things to the Cloud’. Met meer dan 25 jaar ervaring en een groot aantal wereldpremières in de mobiele technologie, is Option ideaal geplaatst om de meest efficiënte, betrouwbare en veilige draadloze oplossingen te stellen voor de bedrijfswereld (B2B) en industriële markten (M2M). Het bedrijf werkt hiervoor samen met systeemintegratoren, value added resellers, application platform providers, distributeurs met toegevoegde waarde en netwerkoperatoren, om zo op maat gemaakte oplossingen aan eindklanten te kunnen voorstellen. Option heeft zijn hoofdkwartier in België en heeft daarnaast kantoren in Europa, VS en Australië. Meer informatie op www.option.com.
Copyright ©2018 OPTION. Alle rechten voorbehouden. Alle product- en bedrijfsnamen hierin kunnen betrekking hebben op (geregistreerde) handelsmerken of handelsnamen.
[1] representing ST Consult BVBA